ΘΕΜΑ: Θεατρική ομάδα

Αγαπητοί γονείς,

Κατόπιν σχετικού αιτήματος των μελών του 15μελούς μαθητικού συμβουλίου του σχολείου μας, προτιθέμεθα να οργανώσουμε στον χώρο του σχολείου θεατρική ομάδα με απασχόληση ειδικού προς τούτο παιδαγωγού-ηθοποιού και παρακαλούμε να δηλώσετε συμμετοχή συμπληρώνοντας την φόρμα που ακολουθεί και να επιστρέψετε το έντυπο στο σχολείο μας το αργότερο έως 26.10.2017, ώστε να καταστεί δυνατή η έναρξη της σχετικής δραστηριότητος από τον προσεχή Νοέμβριο.

Εκτιμώμενο κόστος συμμετοχής: 10 ευρώ/μήνα ανά μαθητή/ρια

Προτεινόμενη ημέρα και ώρα: Παρασκευή 5μμ.

Για το Δ.Σ.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                                           Η ΓΕΝ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΥΣ

Λάμπρος Δήμας                                                                        Μαρία Βέργου

Δήλωση συμμετοχής

Ο-η ………………………………………………………………….. γονέας- κηδεμόνας του/της ………………………..

………………………………………. , τάξης………..  δηλώνω ότι θέλω να συμμετέχει στην θεατρική ομάδα.

Τηλ.:……………………………………………  e-mail:………………………………………………………………..

ο-η δηλ………

πληροφορίες:  Δήμας Λάμπρος –  τηλ.: 6973208737   Βέργου Μαρία – Τηλ.:  6944673864

Η ανακοίνωση σε pdf ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ